Test otcovství: otec-dítě, test bez matky

I v případech, kdy není dostupný k ověření paternity vzorek od matky, je možné určit s vysokou pravděpodobností příbuznost na základě DNA testu.

Za pomoci analýzy 23 DNA- ukazatelů může být dosažena až 99,999999 % hodnota pravděpodobnosti. Při testu otcovství otce a dítěte jsou testovány pouze ty ukazatele, které jsou dítětem zděděny po otci.

Vyšší spolehlivosti testu paternity je docíleno na základě testování matky dítěte, neboť čím více informací je do analýzy zahrnuto, tím je také dosaženo přesnějších výsledků.

Spolehlivost testu otcovství nezávisí na typu analyzovaného vzorku. Je možné zjistit DNA například ze zubního kartáčku, z dětského dudlíku, použitého papírového kapesníku či z krve. Vlasy nejsou pro zjišťování DNA vhodné.

Každá zkoumaná osoba s výsledky obdrží též vlastní DNA profil.

Výsledky Vím dodáme do deseti dnů od data, kdy obdržíme všechny náležitosti potřebné k testu.

Pro provedení test otcovství DNA je v Německu potřebný písemný souhlas testovaných osob a jejich opatrovníků, u nezletilých dětí zpravidla otce a matky.

Podklady pro objednávku a výsledek testu obdržíte v němčině, angličtině nebo ve francouzštině. Prohlášení o souhlasu je k dispozici rovněž v turečtině a italštině. Při objednávce prosím uveďte, kterou jazykovou verzi preferujete.

Objednání bezplatné
testovací sady >>

You only pay upon return of contract.

Hotline
+49 551 500 72 999

We are happy to assist you.

bj-diagnostik GmbH, accredited by DAkkS to ISO 17025.
Accredited by DAkkS (national accreditation body for the Federal Republic of Germany) to the ISO 17025 international standard for paternity and family relationship testing