Test na linii ojciec- dziecko, bez udziału matki

Test DNA na ustalenie ojcostwa wykonany bez udziału matki pozwala z dużym prawdopodobieństwem na rozstrzygnięcie ojcostwa danego mężczyzny.

Nasze analizy 23 markerów pozwalają osiągnąć prawdopodobieństwo wyższe niż > 99,9999%. Jeżeli badanie ojcostwa wykonywane jest bez udziału matki, wówczas badane są jedynie cechy przekazywane przez ojca.

Dodatkową pewność daje jednak włączenie do badań próbki pobranej od matki. Jest to logiczne, ponieważ przy większej ilości informacji, analiza matematyczna staje się dokładniejsza.

Pewność testu na ojcostwo nie zależy jednak od rodzaju pobranego materiału biologicznego. Materiał DNA można pobrać np. ze szczoteczki do zębów, ze smoczka, ze zużytej chusteczki higienicznej lub z próbki krwi. Włosy nie nadają się jako materiał do przeprowadzenia testu na ojcostwo.

Każda poddana testowi osoba otrzymuje swój profil DNA.

W celu przeprowadzenia testu DNA na rodzicielstwo w Niemczech wymagana jest pisemna zgoda osoby badanej oraz osoby pozostającej pod jej opieką, w przypadku niepełnoletnich dzieci z reguły ojca i matki. Zestaw testowy zawiera odpowiednie formularze.

Dokumenty oraz wyniki testu otrzymasz po niemiecku, angielsku oraz francusku. Formularz zgody dostępny jest dodatkowo po turecku i włosku. Prosimy o podanie preferencji przy zamówieniu.

Zamów bezpłatny
zestaw testowy >>

Płacisz dopiero, gdy odeślesz wypełnioną umowę.

Unsere Hotline
+49 551 500 72 999

Unser Fachpersonal ist Ihnen gerne behilflich.

Die bj-diagnostik GmbH ist DAkkS akkreditiert.