Test na ojcostwo, bj-diagnostik GmbH

Nasze analizy 23 markerów pozwalają osiągnąć prawdopodobieństwo wyższe niż > 99,9999%. Maksymalna pewność testu uzyskuje się gdy do badań włączony został materiał genetyczny pobrany od matki dziecka. 

  • Test na ojcostwo Basic od 179 Euro
    (Dla osób prywatnych)
  • Test na ojcostwo Premium od 269 Euro
    (test nadaje się do celów sadowych lub urzędowych).
  • Test domniemanego rodzeństwa od 370 Euro

Test na ojcostwo

Doradztwo oraz analizy laboratoryjne testu na ojcostwo. Właśnie doradztwo cenią sobie nasi klienci. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Mogą Państwo się bezpośrednio z nami skontaktować lub też od razu zamówić bezpłatny zestaw testowy do analizy DNA. Pytania oraz oczekiwania związane z testem na ojcostwo mogą Państwo omówić z naukowcami z naszego laboratorium. Przeprowadzamy również kompleksowe badania drzewa genealogicznego, jak np. badanie domniemanego rodzeństwa bez udziału ojca. Testy na ojcostwo prowadzone są pod nadzorem Dr. Michaela Junga. Wszystkie dane związane z testem na ojcostwo są poufne. Rutynowo przeprowadzamy badania 23 lub więcej markerów DNA, a tym samym osiągamy gwarancję pewności wyższą niż 99,999999%.

Pewność testu DNA na ojcostwo.
Nasz test na ustalenie ojcostwa, oznaczony certyfikatem CE, można nabyć w każdej aptece w Niemczech.

Nie odpowiadamy za treści witryn, na które można przejść z naszej strony internetowej oraz za treści zamieszczone w wiadomościach.

Dr. Michael Jung, założyciel firmy i kierownik laboratorium, testy na ojcostwo przeprowadzane od 1999. Tutaj filmy z pracy laboratorium (w języku niemieckim).

Dla celów sądowych

Jeśli test ma być wykorzystany do celów sądowych, pobranie próbek również powinno zostać potwierdzone pisemnie przez świadka. Większość naszych klientów dokonuje pobrania próbki u swojego lekarza rodzinnego, a ten wysyła próbki bezpośrednio do naszego laboratorium. Pobrania próbek można dokonać również u prawnika. W takich przypadkach prosimy również skorzystać z formularza identyfikacyjnego.

Potwierdzenie tożsamości osób oddających próbki do analizy można otrzymać u nas, po pobraniu próbek. (Termin do uzgodnienia).

W przypadku gdy domniemany ojciec nie żyje, możliwe jest przeprowadzenie testu na pochodzenie, np. do spraw spadkowych. W razie pytań nasz team stoi do dyspozycji.

Zamów bezpłatny
zestaw testowy >>

Płacisz dopiero, gdy odeślesz wypełnioną umowę.

Unsere Hotline
+49 551 500 72 999

Unser Fachpersonal ist Ihnen gerne behilflich.

Die bj-diagnostik GmbH ist DAkkS akkreditiert.