Radniecības tests brālis/māsa

Apgalvojumi, ka brāļa/māsas radniecības tests (bez iespējamā tēva parauga) nav iespējams, nav pareizi!

Īpaši sakarā ar sarežģītākām tēmām internetā var atrast daudz dažādu viedokļu. Bet dabaszinībās un arī matemātisko radniecības aprēķnu pasaulē valda loģiski argumenti. Nepamatotiem viedokļiem šeit nav vietas. Matemātiski aprēķini var būt ļoti uzticami perādijumi. Ja, radniecības testi starp brāli un māsu ir sarežģīti, bet ar pietiekami lielu pieredzi tie arī var tikt veikti. Dr. Mihaels Jungs ir speciālists šādu testu veikšanā.

Bj-diagnistik ir vienīgā firma Vācijaā, kas pirms šāda testa veic simulāciju, kas aprēķina, vai tests novedīs pie skaidra rezultāta. Tas ir iespējams ne tikai bāļa/māsas testā, bet arī testos ar jebkuru citu ciltskoka scenāriju. Ar šī pakalpojuma palīdzību mēs varam noteikt situācijas, kā piemēram brālēna/māsīcas tests, kuros radniecības tests nenovedīs pie skaidra rezultāta. Izsmeļošus rezultātus mēs jums nosūtīsim rakstiskā veidā.

Ja pēc tam tiek veikta DNS analīze, tad šis pakalpojums ir bez maksas.

Par šo tēmu nekas nevar tikt vispārīgi apgalvots. No sākuma ir jāiepazīst situāciju: noskaidrojamās radniecības saites, estam pieejamās personas utt. Šī iemēsla dēļ arī nevar apgalvot, ka šāda analīze principiāli nevar dot pietiekami precīzus rezultātus. Šāda analīze var būt pat ļoti precīza, it īpaši ja testos tiek iesaistīti vēl vairāki citi radinieki kā piemēram tantes, tēvoči, vecvecāki utt.

Priekš dažiem mūsu konkurentiem arī ir vienkāršāk apgalvot, ka šāds tests nav pietiekami precīzs, nekā iedziļināties sarežģītos matemātiskos aprēķinos.Šādu aprēķinu beikšanai ir jainvestē ne tikai darbinieku izglītībā, bet arī speciālās datorprogramās. Bj-diagnostik darbinieki ir izstrādājuši paši savu programmu, kas lietošanai ir daudz vienkārška, nekā citas šāda veida programmas tirgū.

Ar mūsu programmas palīdzību mēs varam veikt lētākas simulācijas. Izlasiet mūso publikāciju par šo tēmu:
T. Dajda, M. Jung, LR-calculation of any kinship situation using a new graphical interface: Generate two or more hypotheses, draw the family trees and assign the DNA-profiles to person symbols, Progress in Forensic Genetics - International Congress Series 1288 (2006) 474-476.

Jūs varat arī izlasīt mūsu programmas lietošanas instrukciju zem Paternity Index un paši pārliecināties par mūsu programmas plašajām iespējām.

Arī Jūsu varbūt "sarežģītajā" gadijumā mēs pirms analīzēm varam noteikt, ar kādu radniecības iespējamību var rēķināties. Dr. rer. nat. Mihaels Jungs sniegs jums konsultācijas: 0049 551 500 72 999.

free test set
order here >>

You only pay when you return the signed contract.

Hotline
+49 551 500 72 999

We are happy to assist you!

bj-diagnostik GmbH, accredited by DAkks to ISO 17025
Accredited by DAkkS (national accreditation body for the Federal Republic of Germany) to the ISO 17025 international standard for paternity and family relationship testing