DNS paternitātes tests, bj-diagnostik GmbH

bj-diagnostik GmbH ir vecākā vācu firma, kas veic paternitātes analīzes uz DNS profilu bāzes. Mūsu laborotorija vienmēr izpēta vismaz 23 katras testa personas DNS lokus. Salīdzinot DNS profilus matemātiskā ceļā, radniecība var tikt pierādīta ar vairāk nekā 99,999999% iespējamību.

  • paternitātes tests Basic no 179 Euro
    ar maksimāli 2 dažādām personām (tēvs/bērns)
  • paternitātes tests Premium no 269 Euro
    rezultātu un juridiskās ticamības apliecinājumu
  • DNS radniecības testi no 370 Euro
    DNS radniecības tests ar 2 iespējamo brāļu/māsu paraugiem, bez iespējamā tēva parauga

bj-diagnostik DNS paternitātes tests

Daudzi bērni uzskata svešus cilvekus par savu tēvu. Šādu gadijumu ir vairak, nakā Jūs varbūt domājat. Mēs piedāvājam individuālu konsultāciju un zinātniskus DNS testus. Sazinieties ar mums, vai pasūtiet bezmaksas testa komplektu DNS paternitātes testam.

Ar Jūsu jautājumiem un pasūtijumiem Jūs varat vērsties pie mūsu zinātniekiem. Mēs veicam arī tādus sarežģītus testus, kā pirmās pakāpes radniecības (brālis/māsa) testus bez iespējamā tēva DNS parauga.

Mūsu laborotoriju vada Dr. Mihaels Jungs; International Society for Forensic Genetics biedri.

Jūsu personālās informācijas, DNS paraugi un testu rezultāti protams paliek konfidenciāli un tiek droši uzglabāti. Visos mūsu testos mēs pētam vismaz 23 DNS reģionus. Tādā veidā mēs varam garantēt gandrīz 100% mūsu testu nekļūdību.

DNS paternitātes analīze

Sarežģītos gadijumos, kad pastāv iespēja, ka bioloģiskais tēvs ir iespējamā tēva brālis vai kāds cits pirmās pakāpes radinieks, mēs izmantojam arī vairāk nakā 23 DNS lokus. Juridiski paternitāte skaitās pierādīta, kad analīze pieļauj ispējamību, kas ir lielāka par >99,9%. Par katru 9 pēc komata testa precizitāta pieaug 10 reizes. Tas nozīmē, ka mūsu testi ar 99,9999% iespējamību ir 1000 reizes precīzāki, nekā nepieciešams!

1998 gadā Dr. M. Jungs dibināja bj-diagnostik. BJ ir vecākā vācu firma, kas veic paternitātes analīzes uz DNS profilu bāzes. Jūs varat paļauties uz mūsu pieredzi. Mūsu laborotorija vienmēr izpēta vismaz 23 katras testa personas DNS lokus. Salīdzinot DNS profilus matemātiskā ceļā, radniecība var tikt pierādīta ar vairāk nekā 99,999999% iespējamību!

free test set
order here >>

You only pay when you return the signed contract.

Hotline
+49 551 500 72 999

We are happy to assist you!

bj-diagnostik GmbH, accredited by DAkks to ISO 17025
Accredited by DAkkS (national accreditation body for the Federal Republic of Germany) to the ISO 17025 international standard for paternity and family relationship testing