bj-diagnostik babalık testi, nasıl yapılır?

bj-diagnostik GmbH, 16 yıldan uzun bir süredir, gerek yasal amaçlı gerekse iç huzurunuzu sağlamaya yönelik olarak hızlı, ekonomik ve güvenilir DNA babalık testi hizmeti sunmaktadır. DNA testlerimiz sadece 179 Euro’dan başlamaktadır (%99,99999999’a kadar çıkmaktadır).

Video - Babalık testi - nasıl yapılır?

Bu kısa videoda, John ve Johnny, DNA testinin nasıl yapıldığını ve örneklerinizi nasıl toplayıp laboratuvarımıza gönderebileceğinizi açıklıyorlar.

bj-diagnostik’ten Bütçenize Uygun Babalık Testleri

Güvenli ve en güncel analiz yöntemi olan 23-DNA-Marker - Belirleyici ile firmamızca yürütülen babalık testi ve en yüksek kesinliği içeren test sonuçları! Biz ise deneyimimiz ve yüksek teknolojiye sahip laboratuarımızda doğruluğu % 99,99999'a varan ve 23-DNA-Marker / Belirleyici ile yapılan testlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Sıklıkla söylendiği üzere baba olmak zor değildir. Buna rağmen birinin gerçek babası olup olmamak, bazen acı veren bir ikilem olabilir. Gerçek baba olmama riski tahmin edilenden daha yüksek olabilir. Uzmanlar; arastirmalarında, Avrupa’da biyolojik babası dışında biri tarafından yetiştirilen çocuk oranının %5 ila %10 arasında bir değer olduğunu ortaya çıkarmıştır.

Günümüzde kullanılan babalık testi örnek alma işlemi hamilelik testleri kadar kolay yapılmaktadır.

Babalik Testi - Premium varyasyon - Test sonucu mahkemelere ve resmi makamlara verilmek amacıyla kullanılabilir. DNA-soy arastirmasi icin muvafakatname ve test sonucu Türkce verilecektir.

Kardeşlik Testi, Akrabalık Testleri

Babanın örnek olmadan Babalık testi: İddiayı yorumlamak için idda edilen babanın analiz için müsait bulunmadığı durumlarda direk akrabalar arasındaki genetik ilişkinin yorumlanması ile sonuç elde edilebilmektedir.

  • kardeşlik Testi (kardeş/kardeş, kardeş/kardeşim, kardeşim/kardeşim)
  • dedesi/torunları
  • amca/teyze - yeğen/yeğen, vs.

Prensipte iki veya daha fazla kişinin, sadece genetik profillerine bakılarak, kardeş olup olmadıklarının anlaşılması mümkündür. Gereken şart katılan kişilerden DNA örneği alınmasıdır. Eğer ek olarak kişilerin biyolojik anne ve babalarından gelecek örneklerde bulunuyorsa sonuç daha da kesin olarak belirlenebilir. Testlerin kapsamına ve değişik birleşimlere (kombinasyonlara) bağlı olarak, %99,9’a varan değerlere ulaşılabilmektedir; fakat genelde anne-baba’nın katılmadığı kardeşlik testlerinde olasılıklar, babalık testlerine oranla daha düşük çıkmaktadır.

test set
icin tiklayin >>

Sözleşmeyi imzaladiktan sonra ödeme yapilir.

Hotline
+49 551 500 72 999

Biz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

bj-diagnostik GmbH: ISO17025 uluslararası standartlarında akredite
Babalık Testi: ISO17025 uluslararası standartlarında akredite